1396 03 08

سفر زیارتی مشهد مقدس خرداد 1396

امسال نیزمانند سنوات گذشته مجتمع خیریه آموزشی توانبخشی رعد کرج با هماهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس در استان البرز تعداد 85 نفر از کارآموزان و همراهان را طی یک کاروان واحد به شهر مشهد مقدس اعزام نمودند. حرکت کاروان در روز دوشنبه مورخ 1/3/96 راس ساعت 14 از ایستگاه راه آهن کرج با حرکت قطار آغاز گردید و ساعت 2 بامداد روز 2/3/96 به ایستگاه راه آهن شهر مشهد رسید سوار و پیاده کردن معلولان عزیز توسط همراهان و تعداد چندی از اعضای محترم سازمان هلال احمر شهر مشهد مقدس انجام گرفت و طی هماهنگی های صورت گرفته با جناب آقای اسکویی مدیریت محترم هتل راهیان نور آسمان هشتم تعداد دو دستگاه اتوبوس جهت حمل توانیابان به محل اقامتشان تهیه شده بود که این امر انجام گرفت.

پس از اسکان توانیابان در محل اقامت و رایزنی های مدیریت محترم سرکار خانم میرظفرجویان با آستان قدس رضوی برآن گردید تعداد 9 وعده غذائی این کاروان توسط آستان تهیه و در محل هتل سرو گردید و یک نوبت نیز در روز چهارشنبه 4/3/96 توانیابان مجتمع خیریه رعد کرج مهمان مهمانسرای حرم مقدس رضوی به صرف ناهار بودند که این امر در فضای کاملا صمیمانه و روحانی انجام پذیرفت. در روز سوم اقامت در مشهد به همت اعضای محترم هلال احمر برای بالا بردن روحیه اعضای کاروان با هماهنگی مسئولین کاروان عازم پارک ملت شهر مشهد گردید تا در فضای سبز و مفرح آنجا توانیابان عزیز حال و هوای بهتری پیدا کنند.

مراسم قرق حرم نیز در روز 5/3/96 در حرم مطهر رضوی برای توانیابان عزیز انجام پذیرفت تا در فضای کاملا روحانی با امام خود خلوت و یک دل سیر زیارت نمایند.

کاروان زیارتی مجتمع خیریه آموزشی توانبخشی رعد کرج در تاریخ 5/3/96 راس ساعت 21:55 با قطار مشهد کرج به طرف شهر کرج حرکت نمود و این سفر روحانی با بدرقه دوستان استان خراسان رضوی و چشمان اشک آلوده توانیابان عزیز از فراق آغوش امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا المرتضی (ع) به پایان رسید. باشد که حضرتش در روز محشر شافی تمام شیعیان خود گردد.

لازم به ذکر است درتمام سفر مسئولان کاروان جهت سهولت پیاده و سوار شدن توانیابان به قطار با هماهنگی و رایزنی با مسئولین محترم راه آهن استان البرز و استان خراسان رضوی قطار را از خط دو به خط یک انتقال دادند و  همچنین یک ساعت زمان جهت سوار کردن این عزیزان قیل از حرکت قطار اخذ گردید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی ستاره ( * ) علامت گذاری شده اند