حضور کارآموزان مجتمع خیریه رعد کرج در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های مددجویان مراکز تحت پوشش بهزیستی شهرستان کرج که به مناسبت هفته بهزیستی به مدت یک هفته از روز شنبه مورخ 97/04/23 الی روز جمعه مورخ 97/04/29 در محل باغ تنیس واقع در بلوار جمهوری برگزار می گردد. در این نمایشگاه تمام آثار هنری خلق شده توسط خود کارآموزان مجتمع خیریه آموزشی توانبخشی رعد کرج در معرض دید عموم قرار گرفت.

...

گردهمایی و جشن گرامی داشت هفته بهزیستی با حضور مراکز آموزشی و توانبخشی کرج که به همت سازمان بهزیستی استان البرز در تاریخ 97/04/27 در سالن میلاد کرج برگزار گردید که در این مراسم سرکار خانم پژوهنده مسئول فنی محترم مجتمع ، آقایان خلخالی زاده ، مسکینی و نصیری از پرسنل ومهدی یزدانیار،علیرضا همایتی ، زهرا نادربیگی و فاطمه اسماعیل زاده ازکارآموزان مجتمع خیریه آموزشی توانبخشی رعد کرج نیز حضور یافته و برخی از دستاوردهای خود را به صورت شرکت در نمایشگاه برای مشاهده حضار ارائه نمودند.

...

به مناسبت هفته بهزیستی طی یک برنامه مفرح در روز دوشنبه مورخ 97/04/25 توانیابان رعد کرج با حضور در جنب پارک پدر با اجرای حرکات نرمشی و ورزشی و برگزاری مسابقه پرتاپ توپ به همراه موسیقی فضای کاملا شاد و مفرح ایجاد نمودند .

در این برنامه جناب آقای مهندس غلامرضا احمدی بیداخویدی موسس و مدیر عامل محترم ، مدیریت ، مسئول فنی و پرسنل محترم مجتمع خیریه آموزشی توانبخشی رعد کرج هم حضور داشتند.

...

بنی آدم اعضای یک پیکرند

که در آفرینش زیک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار

دگر عضوها را نماند قرار

فرا رسیدن هفته بهزیستی بر کارکنان و مددجویان محترم این سازمان مبارک باد

...

حلول ماه عید و شادی مسلمین است

پایان ماه روزه ، برای صائمین است

نشاط و افتخار و شادی و سربلندی

از محک الهی برای مومنین است

این عید فرخنده را به همگی شما عاشقان تبریک و تهنیت عرض می نماییم

...

ضیافت افطاری خیرین مجتمع خیریه آموزشی توانبخشی رعد کرج در روز چهارشنبه مورخ 97/03/09 با حضور خیرین محترم و برخی از مسئولین استان البرز با میزبانی موسس ومدیرعامل محترم رعد کرج جناب مهندس غلامرضا احمدی بیداخویدی و تمامی مجموعه رعد کرج در ساختمان جدید مجتمع واقع در گلشهر ویلا ، بلوار مصطفی خمینی در فضایی کاملا صمیمانه برگزار گردید.برنامه با تلاوت چند از آیات قرآن کریم و سرود ملی کشور عزیزمان آغاز گردید.پس از صرف افطار با سخنان مجری برنامه و ایراد خیر مقدم به مدعوین حاضر در سالن مراسم...

امسال نیزمانند سنوات گذشته مجتمع خیریه آموزشی توانبخشی رعد کرج با هماهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس در استان البرز تعداد 108 نفر از کارآموزان و همراهان را طی یک کاروان واحد به شهر مشهد مقدس اعزام نمودند. حرکت کاروان در روز چهارشنبه مورخ 97/02/19 راس ساعت 17:30 از ایستگاه راه آهن کرج با حرکت قطار آغاز گردید و ساعت 4:30 بامداد روز 97/02/20 به ایستگاه راه آهن شهر مشهد رسید سوار و پیاده کردن معلولان عزیز توسط همراهان و نیروهای کمکی در نظر گرفته شده توسط مجتمع انجام گرفت و...

طی بازدیدی که توسط مسئولین محترم هیأت ورزش جانبازان و معلولین استان البرز جناب آقای سعید براتی رئیس هیأت ، سرکار خانم مرادی نائب رئیس هیأت ، آقای حمیدرضا براتی دبیر هیأت و آقای شجاعی مسئول امور فنی هیأت از امکانات ساختمان جدید رعد کرج انجام گرفت و طی گفتگو و نشست با مدیر عامل محترم مجتمع جناب آقای مهندس احمدی و مدیریت مجتمع سرکار خانم میرظفرجویان نسبت به امکانات توانبخشی و آموزشی مجتمع و همچنین فضا جهت برگزاری ورزش های ویژه معلولین و معرفی معلولین و توانیابان به هیأت...

طی بازدیدی که کارشناس محترم توانبخشی بهزیستی شهرستان کرج سرکار خانم توکلی از امکانات توانبخشی و کلاس های آموزشی ساختمان جدید داشتند نظرات خود را نسبت به نحوه ارائه خدمات توانبخشی و آموزشی اعلام نمودند. در این بازدید سرکار خانم توکلی نظرات و پیشنهادات کارآموزان مجتمع را شنیدند و در مورد مشکلات معلولین گفتگوی صمیمانه ای داشتند.

...

نقش آفرینی دو تن از کارآموزان مجتمع خیریه آموزشی ، توانبخشی رعد کرج آقایان بهروز محمدی و یداله صفایی در پنجمین جشنواره تئاتر معلولین منطقه آفتاب و کسب رتبه دوم در بخش بازیگری در همایش " ابریشم " که در شهر خرم آباد برگزار گردید برگ زرینی در موفقیت کارآموزان مجتمع رعد کرج در عرصه هنر می باشد.

...

طی بازدید مسئولین محترم بهزیستی استان البرز سرکار خانم اکبری و سرکار خانم سپه سالار از امکانات ساختمان جدید مجتمع خیریه آموزشی ، توانبخشی رعد کرج که در تاریخ 97/03/05 انجام گرفت و نشستی که با مدیرعامل محترم مجتمع جناب آقای مهندس احمدی و مدیریت محترم مجتمع سرکار خانم میرظفرجویان داشتند نسبت به توانمندیهای جدید و مناسب جهت ارائه خدمات و ایجاد زیر ساخت های صحیح در مورد احداث کارگاه های تولیدی حمایتی و ایجاد اشتغال ویژه معلولین با تبادل سازمان محترم بهزیستی و مجتمع خیریه رعد کرج مورد بحث...

ماه رمضان، ماه كشیده شدن خط گذشت و غفران الهی بر خطاهای گناهكاران در سایه « الغوث الغوث های عمق جانی » است . مجتمع خیریه آموزشی ، توانبخشی رعد کرج درروز شنبه مورخ 97/03/05 در ضیافت پر فیض افطاری میزبان 80 نفر از توانیابان عزیز به همراه خانواده‌های محترمشان در این مجموعه بود که همت خیر گرامی جناب آقای صالحی تدارک دیده شده بود . دراین مهمانی روحانی خانم میر ظفر جویان مدیریت محترم مجتمع به همراه کارکنان و پرسنل حضور داشتند واز این فضای معنوی استفاده نمودند.

...
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار

همکاری با ما

دعوت از کلیه علاقه مندان جهت همیاری و همکاری داوظلبانه در مجتمع خیریه رعد

نشریه تلاش سبز

Documentation  نشریه تلاش سیز اولین فصلنامه علمی تخصصی معلولین شهر کرج

راه های تماس